Mimarlık

miza mimarlik logo - Mirzaoğlu Holding

Prestijli ve Niş Mimarlık Hizmetlerinin Adresiyiz

Prestijli ve niş mimarlık hizmetlerinin adresi olarak konumlandırdığımız Miza Mimarlık, tutkulu, deneyimli ve yaratıcı mimar kadromuzun hayata geçirdiği özgün projelerle; yeniyi kucaklayan dinamik bir marka olarak öne çıkıyor.

Miza Mimarlık

Tasarım & Tutku

Müşterilerimizin sahip oldukları yaşam tarzlarını estetikle buluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Tasarımlarımız ve kendini sürekli yenileyen estetik anlayışımızla; yarattığımız işlerde odağımıza her zaman daha iyisini alıyor, kalite ve estetik algıyı ön planda tutuyoruz.

Miza Mimarlık Hakkında

Miza Mimarlık; memnuniyet odaklı yaklaşımı, doğru detayların doğru malzemelerle buluştuğu tasarımlar ve benzersiz mimari deneyimler yaratmak Misyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Butik ya da büyük fark etmeksizin özenle sunduğu hizmetler arasında; mimari danışmanlık, restorasyon, renovasyon, dekorasyon proje ve uygulamaları, konsept proje çalışmaları ve proje yönetimi yer alıyor.

Mükemmel kalite ve özgün tasarım çözümleri sunarken, müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmakla öne çıkan bir mimarlık firması olmak vizyonuyla hareket ediyor.

Değerleri arasında tasarım ve tutku, hizmet ve memnuniyet odaklı olmak, doğru ve etik olmak
ve sorumlu davranmak yer alıyor.