Mücevher

Marla - Logo

Hem üretim hem de tasarım yönüyle sektörde güçlü bir yere sahip olan markalarımızla; estetik
ve zarafeti kaliteli işçilikle buluştururken, üretimimiz kadar satış sonrası destek ile de tüm
paydaşlarına değer katıyor.

Doğanın parmak izlerini taşıyan altın ve pırlantayı usta dokunuşlarla niş ve prestijli ürünlere dönüştürüyoruz. Bu tutku ve potansiyel ile bir dünya markası olma yolunda büyük adımlar atıyor, geleceğe ismimizi şimdiden yazdırıyoruz. 

marla jewelry banner 1 scaled - Mirzaoğlu Holding

İçinde Aşk Var

Marla Hakkında

Mirzaoğlu Holding bünyesinde 2000 yılında ihracatla faaliyetlerine başlayan ve yılların verdiği
deneyim ile var olan markamız, bugün Marla marka adı ve kimliğiyle;

Emsalsiz koleksiyon mücevherleriyle, estetiğinin ihtişamlı yönünü tasarımlarıyla buluşturup, hayallerin gerçeğe dönüştüğü anlarda imza ürünlerimizle müşterilerimizin ve sevdiklerinin yanında olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.


Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan güçlü perakendeci ağı ve e-ticaret erişimiyle Marla,
güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Nuruosmaniye’deki 5 katlı tasarım mağazası ve pırlanta konsept mağazası ile altın ve mücevherin kalbinin attığı noktada merkezi olan Marla;
Dubai’de yer alan mağazası ve Almanya üzerinden birçok Avrupa ülkesine sunduğu tedarik hizmeti ile de ülke sınırlarını aşarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yenilikçi bakış açısıyla, çeşitliliği ön planda tutan ürün ve hizmetler sunan Marla emsalsiz işlere imza atarak en iyisi olmayı kurumsal değerlerinin bir parçası olarak görüyor. Doğruluk ve etik, memnuniyet odaklılık ve sorumluluk Marla’nın diğer kurumsal değerleri olarak sıralanıyor.

marla jewelry banner 6 - Mirzaoğlu Holding