Ramazan’da Birlik: Mirzaoğlu Holding’ten Deprem Bölgesine Sıcak Sofra

Gölbaşı/Adıyaman’da, 6 Şubat’ta meydana gelen depremin ardından hayatını kaybedenlerin yakınları ve depremden etkilenen vatandaşlar için Ramazan ayı boyunca sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirecek. Mirzaoğlu Holding, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu önemli organizasyona öncülük etti. “Geleceğin Değerini Üretir” ve “İnsana Değer” mottoları ile hareket eden Holding, bölgedeki insanlara destek olmak amacıyla önemli bir adım attı.

Mirzaoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Romel Ayyıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu zor günlerde, bir nebze olsun depremzedelerin yanında olabilmek ve onlara destek verebilmek bizim için büyük önem taşıyor. Ramazan ayının maneviyatını, birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmak amacıyla sıcak yemek dağıtımı yaparak, insanlarımıza moral vermeyi ve umut ışığı olmayı hedefledik.” dedi.

Previous
Next
Mirzaoğlu Holding, daha önce de Haziran 2023’te ünlü ressam İsmail Yılmaz Acar’ın katılımıyla Adıyamanlı depremzede çocuklar için bir resim atölyesi düzenlemişti. Bu atölyede yapılan resimler, yıl sonunda İstanbul’daki The Maestro Hotel’de “Hayalimdeki Yarın” adı altında sergilendi. Serginin açılışını İstanbul Valisi Davut Gül yapmıştı. Sergi, depremzede çocuklara moral vermenin yanı sıra, toplumun deprem gerçekliği ile yüzleşmesine ve dayanışma duygusunun pekişmesine katkıda bulunmuştu.

Diğer Haberler