Dünyada İlk Kez Pırlanta Taş Ödüllü Golf Turnuvası Türkiye’de Yoğun İlgiyle Gerçekleşti

Uluslararası Mirzaoğlu Cup 2023 Golf Turnuvası; Regnum Golf and Country Club Bodrum’da 5 – 6 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi. İş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin, yoğun ilgi göstererek oyuncu olarak katıldığı turnuvada iki gün tatlı bir rekabet yaşandı.

Mirzaoğlu Cup 2023, Mirzaoğlu Holding’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Kendisi de bir golf sporu tukunu olan Mirzaoğlu HoldingYönetim Kurulu Başkanı Romel Ayyıldız: “Ülkemizde farklı alanlarda yatırımlarımız bulunmaktadır. İçinde yer aldığımız sektörlerden en çok turizm konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Turizm dünya ekonomisinde bir kaldıraç olarak kabul ediliyor. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacak gerek spor gerek diğer organizasyonlara destek olmanın öneminin farkındayız. İçinde bulunduğumuz dönemleri de göz önünde bulundurarak lüks sporları uluslararası alanda pazarlamanın önemini daha da iyi anlıyoruz. Ülkemiz, dünyanın nadir doğal güzelliklere sahip emsalsiz yerlerinden birisi. Her alanda öncelikle tercih edilmeyi hak ediyor. İhracat ekonomisinin her yönden desteklenmesi gerektiğini doğru ve özellikle şu dönem yerinde buluyorum. Turnuvaya katılan tüm oyuncuları gönülden kutluyorum” şeklinde konuştu.

Mirzaoğlu Cup 2023 Gala Gecesi Yaşar Konseri
Turnuva, 6 Ağustos akşamı tüm oyuncu ve misafirlerin katıldığı gala gecesi ile sona erdi. Mirzaoğlu Holding ev sahipliğinde geçen organizasyonun son akşamındaki gala yemeği; romantik şarkıların aranan buğulu sesi ünlü Türk Pop Sanatçı “Yaşar”ın şarkılarıyla renklendi.
Regnum’un Sahibi ve aynı zamanda turnuva oyuncularından biri olan Fikret Öztürk turnuva ile ilgili; Mirzaoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Romel Ayyıldız’a sahnede ödül töreni sırasında bir kez daha “böyle güzel turnuvalar bizleri son derece mutlu ediyor. Romel bey bizim yapmadığımız şeyleri en güzel şekilde yapmaya başladı. Romel beye golf sporuna bu desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Mirzaoğlu Cup 2023 Turnuva Özeti

Play Video about Dünyada İlk Kez Pırlanta Taş Ödüllü Golf Turnuvası Türkiye'de Yoğun İlgiyle Gerçekleşti

Mirzaoğlu Cup 2023’de bugüne kadar hiç verilmemiş bir ödül vardı. Hole In One Kazananına 2.00 karat pırlanta ödül olarak konuldu. Mirzaoğlu Şirketler Topluluğu’nun başarılı şirketlerinden olan Marla Gold & Diamond tarafından sağlanan pırlanta ödülü, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Erkekler de kadınlar da kıyasıya mücadele etti. Marla Genel Müdürü Yücel Avcı bu ödül hakkında şunları dile getirdi “Oyunculardan biri de bendim. Yıllardır Golf Sporu ile ilgiliyim. Ülkemizde çok güzel sahalarımız bulunuyor. Bunu dünyaya işaret edelim. Gelin oynayın diyelim. Bu konunun ülkemiz adına pazarlanmasında biz de destek olmak için bu turnuvayı düzenledik. Holding olarak odağımızda her zaman lüks ve butik var. Golf sporunda da aynı bakış açımız ve hassasiyetimizi sürdürüyoruz. Özellikle iş dünyası, stratejik kararlar vermek durumunda olan genç yöneticiler ve aslında herkes için ruhunuzla bedeninizi bir araya getirmenize yardımcı olan bir spor golf… Golf sporuyla ilgili ülkemizde bulunan olanakları güzel, benzersiz ve farklı ödüllerle çekici hale getirip, insanları bu spor dalına teşvik edelim istiyoruz. İleride öncelikle Türkiye ama farklı ülkelerde de turnuva yapabiliriz. Bunu zaman gösterecek. Kazananları tebrik ederim.” Dedi.

Mirzaoğlu CUP 2023 HAKKINDA

Mirzaoğlu Holding’in ev sahipliğinde bu yıl ilki 5-6 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen golf turnuvası Mirzaoğlu Cup, farklı ülkelerden yoğun katılımla gerçekleşti. Mirzaoğlu Cup, dünyada ilk kez pırlanta taş ödüllü amatör golf turnuva serisinin ilkidir. Bu organizasyon, golf sporu topluluğu yaratmayı başaran bir turnuva olmanın ötesinde iyi oynayan oyuncuların bir araya geldiği bir etkinlik olarak da değerlendirildi.

Mirzaoğlu Holding Hakkında

Mirzaoğlu Holding, ülkemizin saygın müteşebbislerinden Romel AYYILDIZ tarafından 2012. Yılında kurulmuştur. Ayyıldız; köklü aile geçmişinden edindiği bilgiyi, Avrupa’da aldığı eğitim ve deneyimlemeyi, sahip olduğu vizyoner bakış açısıyla birleştirmiş, bugün yatırım sahibi ve işveren olarak şirketlerini “Türkiye’de kurmayı seçmiştir.

Mirzaoğlu Holding; ülkemizin ilerlemesine emeğini katmış, geçmişten günümüze bilgi, vizyon ve cesaret ile oluşan bir birikime sahiptir. Ulusal ve uluslararası holding yatırımları, çağı yakalayan modern çalışmalarıyla lüks hayatın günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde; kuyumculuk, kıymetli madenler, turizm, otelcilik, mimarlık ve enerji sektörlerinde varlığını öne çıkarmaktadır.

Mirzaoğlu Şirketler topluluğu bulunduğu sektörlerde “lüks” kavramını hassasiyetle ele alan ve en iyisini butik ölçüde yaparak kaliteyi sağlayan, bununla da emsal teşkil eden bir faaliyet yaklaşımı içinde yol almaktadır.

Mirzaoğlu Holdingin var olan markaları arasında; Marla Gold & Diamond, Mirza Kıymetli Madenler, Mirzay Enerji, Miza Mimarlık, Meby Travel ve The Maestro Hotel yer almaktadır.

Diğer Haberler