Mirzaoğlu Holding’den Deprem Bölgesine Anlamlı Destek Açıklaması

Ülkemiz medeniyetinin gelişmiş ülkeler seviyesinde ilerlemesini desteklemek için; mimarlık, kuyumculuk, değerli madenler, turizm otelcilik ve enerji sektöründe faaliyetlerini sürdüren Mirzaoğlu Holding de yaşanan deprem felaketine duyarsız kalmadı.

Holdingin paydaşlarına ilettiği mesajda Mirzaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Romel AYYILDIZ konuya dair çabalarıyla ilgili; “Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem felaketinin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize tekrardan başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Mirzaoğlu Holding olarak; İlk dakikadan itibaren deprem bölgesine sağlanacak destek için kamu ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileriyle temas halindeyiz. Pek çok binanın hasar görmesine, yok olmasına neden olan depremden sağ kurtulan vatandaşlarımızın da; maalesef son derece güç yaşam koşulları ile karşı karşıya kaldığının bilincindeyiz. Mirzaoğlu Şirketler Topluluğu olarak söz konusu bölgelerdeki arama-kurtarma çalışmaları beraberinde ihtiyaç temini ve felaketin açtığı yaraları sarmak için çalışan sivil toplum kuruluşu Ahbap Derneği, dayanışma ve yardımlaşma iyilik hareketine 1.500.000 TL bağışta bulunduk. Bununla birlikte mobil ekmek fırını, çadır, gıda yardımı yaptık. Afet bölgelerindeki durumu yakından takip ediyoruz. İhtiyaçları karşılamak üzere önümüzdeki dönemde de çabalarımızı devam ettirmek için uzmanlığımız çerçevesinde var gücümüzle çalışıyoruz.

Siz değerli paydaşlarımızın da duyarlılık ve bireysel gayretlerinin bilincindeyiz ve takdir ediyoruz. Mirzaoğlu Holding olarak; bu felaketin sebep olduğu yaralarımızı birlik beraberlik içerisinde saracağımıza inanıyoruz.” dedi.

Mirzaoğlu Holding Hakkında

Mirzaoğlu Holding, ülkemizin saygın müteşebbislerinden Romel AYYILDIZ tarafından 2012. yılında kurulmuştur. Köklü aile geçmişinden edindiği bilgiyi, Avrupa’da aldığı eğitim ve deneyimlemeyi, sahip olduğu vizyoner bakış açısıyla birleştirmiş, bugün yatırım sahibi ve işveren olarak şirketlerini “Türkiye’de kurmayı seçmiştir. Yatırımlarının bir kısmını Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde sürdürmektedir. Ülkemiz medeniyetinin gelişmiş ülkeler seviyesinde ilerlemesini desteklemek için; mimarlık, kuyumculuk, değerli madenler, turizm otelcilik ve enerji sektöründe faaliyetlerini zenginleştirerek sürdürmektedir. Ticari faaliyetlerinin genişlemesi, global dünyada saygın bir bilinirliği olan Mirzaoğlu Holdingin var olan markaları arasında; Marla Gold & Diamond, The Maestro Hotel, Miza Mimarlık, Mirzay Enerji, Mirza Kıymetli Madenler ve Meby Travel yer almaktadır.

Ahbap Derneği Hakkında

Müzisyen ve yardımsever Haluk Levent’in kurduğu, dayanışma ve yardımlaşmaya dayalı bir sivil toplum kuruluşu… 2017 yılından bu yana Türkiye’nin 68 şehrinde faaliyet göstermektedir. Sürdürülebilir dayanışma, iş birliği, şiddetsiz iletişim ve burs, tıbbî yardım, insanî yardım, özel etkinlikler, kampanyalar, eğitimler, sanat, bilim ve teknoloji alanlarında faaliyetler düzenlemektedir. Derneğin çalışma alanı; sosyal yardım, hayvan hakları, insani yardımlar, doğal afet koordinasyon ve yardımları gibi alanlarda çalışma sürdürmektedir

Diğer Haberler